پشتیبانی صندوق پشتیبانی از پژوهشگران از طرح های پژوهشی ورزشی

پشتیبانی صندوق پشتیبانی از پژوهشگران از طرح های پژوهشی ورزشی

گروه هوش مصنوعی: صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور از طرح های پژوهشی یا پسادکتری مشترک حوزه ورزش پشتیبانی می کند.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، بمنظور توسعه همکاریهای دوجانبه برای پشتیبانی از طرح های پژوهشی مشترک و پشتیبانی از پژوهشگران کشور، نشست مشترکی با حضور دکتر علی شریف نژاد رییس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و دکتر ایمان افتخاری رییس صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور در محل پژوهشگاه اجرا شد.
در این جلسه بعد از ارائه گزارش مبسوطی از فعالیت ها و دستاوردهای پژوهشگاه توسط دکتر علی شریف نژاد، طرفین درباب توسعه روابط و همکاری برای پشتیبانی از طرح های پژوهشی مشترک به توافق رسیدند.
در این جلسه قرار شد پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور بعد از اجرای موفق ۵ طرح پژوهشی یا پسادکتری مشترک در سه سال قبل مبادرت به پشتیبانی از حداقل ۱۰ طرح دیگر کنند.
همچنین درزمینهٔ جذب دانشجوی پسادکتری، پشتیبانی از طرح های فناورانه و پشتیبانی از پژوهش های نیازمحور در استان های مختلف کشور تبادل نظر و توافق اولیه بدست آمد.منبع:

1400/03/29
11:19:11
5.0 / 5
1051
تگها: پژوهش
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد