باراك اوباما می خواهد حقیقت را بداند!

باراك اوباما می خواهد حقیقت را بداند!

به گزارش گروه هوش مصنوعی باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا در پادکست ˮEzra Klein Showˮ گفت می خواهد کاملا بداند اشیای ناشناس پرنده دیده شده در فیلم هایی که توسط پنتاگون انتشار یافته است، چه هستند.


به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از ایسنا، باراک اوباما بار دیگر درباره اشیای پرنده ناشناس صحبت کرده است. وی روزهای گذشته در تماسی ویدئویی در برنامه ی “The Late Late Show” اشیای پرنده ناشناس را به طور ضمنی تایید نمود و اظهار داشت: زمانی که حرف از بیگانگان می شود، موضوع هایی وجود دارد که نمی توانم روی آنتن بگویم.
حال وی در پادکست "Ezra Klein Show" خبرنگار نیویورک تایمز بار دیگر در اینباره صحبت کرد. وی اظهار داشت: اگر حضور حیات فرازمینی ها تأیید شود، ایالات متحده امکان دارد مجبور شود برای دفاع از خود هزینه های بسیار زیادی را صرف کند. اوباما گفت واقعا می خواهد بداند اشیای ناشناس دیده شده در فیلم هایی که توسط پنتاگون انتشار یافته است، چیست.
اوباما در پاسخ به یک سوال فرضی در خصوص این که بشریت از زندگی هوشمند فراتر از این سیاره آگاه شده است، اما قادر به تماس با آنها نیست، اظهار داشت: ازاین رو من امیدوارم که دانش وجود بیگانگان در آنجا، احساس مردم را تقویت کند تا درباره این مورد بیشتر بدانند. چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده در ادامه اضافه کرد: بدون شک بحث هایی در مورد این موارد وجود خواهد داشت و خب ما برای دفاع از خود احتیاج به صرف هزینه بسیار بیشتری در سیستم های تسلیحاتی داریم. ادیان جدید ظاهر می شوند و چه کسی می داند که در چه نوع بحث هایی وارد خواهیم شد.
وی چندی قبل هم در برنامه ی “The Late Late Show” اظهار داشت: ما نمی توانیم نحوه حرکت آنها و مسیرشان را توضیح دهیم. آنها الگوی قابل توضیح ندارند.
در ماه مه، ویدئویی منتشر گردید که در آن پرواز یک شی ناشناس پرنده بر فراز یک کشتی آمریکایی را در نزدیکی سن دیگو نشان می داد.
طی ماههای آینده گزارشی از پرونده های مخفی دولت ایالات متحده در مورد اشیای ناشناس پرنده بعد از سال ها در دست قانونگذاران خواهد بود.
طبق گزارش یو. اس.آ تودی؛ گزارش کنگره آمریکا از شی ناشناس پرنده بزودی منتشر خواهد شد. مقرر است مقامات ارشد سازمان اطلاعات نظامی گزارشی را در این ماه در اینباره منتشر کنند.1400/03/14
13:29:38
5.0 / 5
1337
تگها: سیاره , سیستم
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد