معاون اقتصادی استانداری تهران:

احصاء نیازهای فناورانه از طرف دستگاه های اجرائی یک ضرورت است

احصاء نیازهای فناورانه از طرف دستگاه های اجرائی یک ضرورت است

به گزارش گروه هوش مصنوعی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران اظهار داشت: با بهره گیری از ظرفیتهای بنیاد نخبگان استان، دانش بنیانها، دانشگاه ها و شتاب دهنده ها نیازهای اولویت دار استان در عرصه های مختلف برطرف خواهد شد.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از بنیاد ملی نخبگان، نخستین جلسه هماهنگی رویدادهای اقتصادی حل مشکلات و نیازمندی های حوزه صنعت، کشاورزی و خدمات استان تهران با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران، رییس بنیاد نخبگان استان تهران و تعدادی از مدیران استان در بخش صنعت و کشاورزی، بمنظور ارائه راهکارهای به کارگیری نخبگان و نیروی انسانی توانمند در استان اجرا شد.
در این جلسه، علی مهری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران به ظرفیت دانش در عرصه های مختلف همچون صنعت، کشاورزی و غیره در استان اشاره نمود و اضافه کرد: احصاء نیازهای فناورانه از طرف دستگاه های اجرائی در بخش های مختلف یک ضرورت است خصوصاً این که این دستگاهها عمدتا نیاز مشابه دارند.
وی افزود: بمنظور برطرف نمودن مسائل و مشکلات اولویت دار استان و همین طور رفع نیازهای فناورانه مشترک، پنج نمایشگاه در عرصه صنعت، گردشگری، خدمات، کشاورزی و دانش بنیان امسال انجام می شود.
مهری اشاره کرد: با برگزاری این قیل برنامه ها و استفاده از ظرفیتهای بنیاد نخبگان استان، شرکت های دانش بنیان، دانشگاه ها و شتاب دهنده ها نیازهای اولویت دار استان در عرصه های مختلف برطرف خواهد شد.
در بخش دیگری از این جلسه، حمید نادران طحان؛ رییس بنیاد نخبگان استان تهران با ارائه گزارشی از کارهای این بنیاد در سطح استان و مزیت دسترسی مناسب به اجتماعات نخبگانی توانمند در سطح استان، از آمادگی کامل برای همکاری با استانداری در این مساله آگاهی داد.
در ادامه، نمایندگان اداره کل صنعت و معدن و اداره کل جهاد کشاورزی استان نیز به بیان دیدگاه ها و برنامه های عملیاتی خود درباب استفاده از ظرفیت نخبگان و شرکت های دانش بنیان استان برای رفع مشکلات و معضلات شرکت های مرتبط و زیرمجموعه خود پرداختند.


منبع:

1402/05/04
08:27:22
5.0 / 5
276
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد