شاهدان بشقاب پرنده ها هفته آتی در مقابل کنگره آمریکا شهادت می دهند

شاهدان بشقاب پرنده ها هفته آتی در مقابل کنگره آمریکا شهادت می دهند

گروه هوش مصنوعی: کمیته نظارت مجلس نمایندگان آمریکا درحال آماده شدن برای برگزاری جلسات استماع در مورد آن چه دولت و خصوصاً ارتش در مورد بشقاب پرنده ها می دانند، است و مقرر است افشاگران یوفوها هفته آتی در مقابل آنها شهادت دهند.


به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از ایسنا و به نقل از آی ای، بزرگ ترین جلسه استماع عمومی درباره ی پدیده های هوایی ناشناس که با نام یوفو(UFO) نیز شناخته می شوند، از هفته آتی شروع می شود.
این اطلاعیه توسط یکی از نمایندگان کنگره آمریکا به نام تیم بورچت(Tim Burchett) رییس کمیته نظارت کنگره بوسیله توییتر اعلام شده است. وی نوشت: کمیته نظارت مجلس نمایندگان در روز چهارشنبه مورخ ۲۶ جولای جلسه استماعی درباره ی یوفوها برگزار خواهدنمود.
وی ادامه داد: ما پنهان کاری را تمام کرده ایم.
تصمیم برای برگزاری این جلسه در پی ادعاهای تایید نشده ازطریق یک مقام اطلاعاتی سابق به نام دیوید گراش(David Grusch) در خصوص اینکه ارتش ایالات متحده احیانا فضاپیمای بیگانه سقوط کرده ای را کشف کرده است، گرفته شده است. نمایندگان کنگره آمریکا در واکنش به این ادعاها قول داده اند که درباره ی این پدیده های هوایی ناشناخته بیشتر تحقیق کنند. این در شرایطی است که پنتاگون این ادعاها را رد کرده است.
یک مقام اطلاعاتی مدعی است که دولت هواپیماهای بیگانه دارد
طبق گزارش ها، دیوید گراش ادعا کرده است که دولت ایالات متحده درحال اجرای یک برنامه مخفی است که بر بازیابی بقایای فضاپیمای سقوط کرده غیر انسانی و کوشش برای مهندسی معکوس این فناوری متمرکز است.
یک گروه از قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی، جزییات بیشتری در مورد جلسه استماع آتی ارائه کردند. شاهدان این جلسه شامل دیوید گراش به همراه دو خلبان سابق نیروی دریایی خواهند بود که یکی از آنها ویدئویی از یک یوفو را در نزدیکی جت جنگنده خود گرفته است.
بورچت اشاره کرد که هدف از این جلسه ارائه شواهدی از موجودات فرازمینی یا بشقاب پرنده ها و برخوردی از جنس احساسات نیست، بلکه بیشتر به حق مردم برای دانستن و مساله اعتماد بین دولت و شهروندانش متمرکز است.
وی ادامه داد: ما قرار نیست شما را با یک مرد سبز رنگ مواجه نماییم. موضوع این نیست. واقعیت این است که مردم آمریکا شایسته دانستن هستند و بهتر است مراقب دولتی باشید که به مردمش اعتماد ندارد.
خبرنگاران از کوین مک کارتی، رییس مجلس نمایندگان آمریکا در مورد این که آیا به یوفوها و فرازمینی ها اعتقاد دارد یا خیر، سؤال کردند. وی پاسخ داد: من به بررسی ادامه خواهم داد.
سپس به شوخی اظهار داشت: اما فکر می کنم اگر یک بشقاب پرنده پیدا کرده بودیم، وزارت دفاع به ما می گفت؛ برای اینکه احیانا می خواهند پول بیشتری درخواست کنند.
مک کارتی اضافه کرد: من دوست دارم همه حقایق و اطلاعاتی را که داریم، ببینم. من از این که مردم آمریکا ببینند ما چه داریم و به کجا می رویم، حمایت می کنم.
بورچت همراه با یکی دیگر از نمایندگان به نام آنا پائولینا لونا از فلوریدا، تحقیقات این هیئت را در مورد یوفوها رهبری می کنند. آنها می گویند که با مخالفت تعدادی از سازمان های دولتی رو به رو شده اند، اما مصمم به ادامه هستند.
بورچت می گوید: «ما در این هیات متخصصانی خواهیم داشت و از برخی سازمان ها بازخورد می گیریم. من از حکومتی که به مردم اعتماد ندارد، خسته شده ام.
دفتر پنتاگون که مسؤول بررسی یوفوهاست، بیش از ۸۰۰ مورد از آنها را در چندین دهه بررسی نموده است، اما می گوید که نمی تواند هیچ یک از آنها را به بیگانگان مرتبط کند.
اغلب گزارش ها دارای توضیحات پیش پا افتاده ای مانند اینکه بالون، سیستم های هوایی بدون سرنشین و پدیده های طبیعی یا سایر منابع قابل شناسایی بوده اند، در صورتیکه تنها درصد بسیار کمی از آنها را می توان واقعا غیر عادی و غیر قابل توضیح نامید.
منبع:

1402/04/31
18:04:18
5.0 / 5
377
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد