با حكم رئیس بنیاد ملی نخبگان؛

سرپرست قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان انتخاب شد

سرپرست قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان انتخاب شد

به گزارش گروه هوش مصنوعی رئیس بنیاد ملی نخبگان، سرپرست قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان را منصوب نمود.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از بنیاد ملی نخبگان، دکتر سورنا ستاری، دکتر حسن سالاریه را بعنوان سرپرست قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان منصوب نمود.
در متن حکم دکتر ستاری خطاب به دکتر حسن سالاریه آمده است: «نظر به لزوم رسیدگی و نظارت مستمر و مستقیم بر امور نخبگان و استعدادهای برتر و حسن اجرای فعالیتهای بنیاد ملی نخبگان در قالب اساسنامه و مصوبات هیات امنا و در پرتو ارزش های متعالی اسلام و رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت سیزدهم، جنابعالی را که از مراتب تعهد و تخصص در امور در ارتباط با جذب و پرورش نخبگان برخوردارید، بعنوان «سرپرست قائم مقام رئیس بنیاد ملی نخبگان» منصوب می نمایم.
انتظار است با برنامه ریزی قوی و پویا، زمینه را جهت افزایش کارایی، اثربخشی، هماهنگسازی و توسعه ظرفیت های امور بنیاد در تحقق اهداف سند استراتژیک کشور در امور نخبگان کشور فراهم آورید.
توفیق روزافزون جنابعالی را در تحقق اهداف دولت سیزدهم از خداوند متعال خواستارم.
در آخر بدینوسیله از زحمات جناب آقای دکتر محمود سعادت فومنی و خدمات ارزشمند ایشان در دوره تصدی این مسئولیت، کمال تشکر را دارم.»


منبع:

1400/07/12
21:56:50
5.0 / 5
1282
تگها: خدمات
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد