نگاهی به روزنامه های امروز جهان

بحث وجود بشقاب پرنده ها و بیگانگان فضایی بالا گرفت

بحث وجود بشقاب پرنده ها و بیگانگان فضایی بالا گرفت

به گزارش گروه هوش مصنوعی انتخابات آلمان برای جایگزینی آنگلا مرکل و طرح امنیت سایبری در چین از موضوعات امروز روزنامه های جهان اند. همینطور در حاشیه اخبار نگاهی به بشقاب پرنده ها شده است.


به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از ایسنا، آلبرت کوچویی - گوینده پیشکسوت - هر روز مهم ترین اخبار روزنامه های جهان را مرور می کند. او امروز تیترهای زیر را از میان مهم ترین روزنامه های جهان برگزیده است:

تغییر مسیر فن آوری
یورش شی جین پینگ، رهبر چین، بر فن آوری، گذرگاه صنعت را در چین تغییر می دهد. طرح اکونومیست که کارگری با بازوبند قرمز را درحال نابود کردن دست آوردهای فن آوری با چکش نان می دهد، این را می گوید. طرح گیلم کاساسوس، این را می گوید.
اکونومیست نشریه انگلیسی می نویسد: یکی از دستاوردها و کامیابی های چین در دو دهه گذشته و از اعجاب انگیز ترین ها، رشد صنعت فن آوری آن است. علی بابا در زمینه تجارت الکترونیکی، دو برابر آمازون آمریکایی دست آورد داشته است.

محبوب ترین اپلیکیشن بیشتر از یک میلیارد کاربر دارد. انقلاب فن آورانه چین، اقتصاد تولیدهای خانگی را به زمینه های تازه کشانده است. همانند هوش مصنوعی و مراقبت های بهداشتی دیجیتالی، آن چه چین را به رقابت با برتری های فن آوری آمریکایی کشانده است. چین، این گونه برای تسخیر سکوهای فن آوری به پیش تاخته است. طرح گیلم کاساسوس، کارگر چینی را نشان داده است که با ضربه های چکش برندهای فن آوری را دارد خرد می کند.
طرح اکونومیست

1400/06/24
15:02:06
5.0 / 5
1120
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد