درهمایش بین المللی بیوتكنولوژی صورت می گیرد؛

اعطای جایزه دکتر کاظمی آشتیانی به چهره تأثیرگذار بیوتکنولوژی

اعطای جایزه دکتر کاظمی آشتیانی به چهره تأثیرگذار بیوتکنولوژی

گروه هوش مصنوعی: پنجمین دوره انتخاب و تقدیر از چهره تأثیرگذار بیوتکنولوژی کشور همزمان با چهارمین همایش بین المللی و دوازدهمین کنگره ملی بیوتکنولوژی ایران انجام می شود.


به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از چهارمین همایش بین المللی و دوازدهمین کنگره ملی بیوتکنولوژی ایران، دکتر سیروس زینلی، رییس انجمن بیوتکنولوژی ایران با بیان این مطلب اشاره کرد: برگزیدگان پنجمین دوره انتخاب چهره تأثیرگذار بیوتکنولوژی ایران که به روال دوره های قبل، همزمان با برگزاری کنگره دوسالانه بیوتکنولوژی ایران معرفی می گردند، «جایزه دکتر کاظمی آشتیانی» را دریافت خواهند کرد. این جایزه به یادبود بنیانگذار فقید پژوهشگاه رویان و چهره ماندگار تحقیقات سلول های بنیادی ایران نامگذاری شده است. وی اشاره کرد: در پی فراخوان اعلام شده، نامزدهای جایزه «چهره تأثیرگذار بیوتکنولوژی کشور» از طرف اساتید حوزه بیوتکنولوژی و رشته های مرتبط به انجمن بیوتکنولوژی ایران معرفی شده اند. فعالیت بهادار در حوزه توسعه زیست فناوری در کشور، حسن شهرت، روابط بین الملل، توانمندی علمی و فعالیت بهادار در حوزه تولید محصولات و خدمات زیست‏ فناوری از فاکتورهای انتخاب چهره تأثیر گذار بیوتکنولوژی است.

رییس چهارمین همایش بین المللی و دوازدهمین کنگره ملی بیوتکنولوژی ایران اشاره کرد: این همایش که سی و یکم مرداد تا دوم شهریورماه ۱۴۰۰ بصورت آنلاین برگزار می شود، بزرگترین و شناخته شده ترین رخداد کشور در زمینه بیوتکنولوژی است که طی آن، تازه ترین یافته های تحقیقات بیوتکنولوژی با حضور تعدادی از برجسته ترین اساتید و دانشمندان داخلی و خارجی ارائه و بررسی می شود.


منبع:

1400/05/31
11:51:33
5.0 / 5
1274
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد