ایزاکسون نویسنده زندگی نامه ایلان ماسک شد

ایزاکسون نویسنده زندگی نامه ایلان ماسک شد

به گزارش گروه هوش مصنوعی «والتر ایزاکسون» نویسنده کتاب زندگی نامه «استیو جابز»، کتاب زندگی نامه «ایلان ماسک» را می نویسد.


به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از ایسنا و به نقل از رویترز، «ایلان ماسک» مدیرعامل شرکت «تسلا»، مبحث کتاب زندگی نامه ای به قلم «والتر ایزاکسون» نویسنده آمریکایی خواهد بود. «ایزاکسون» پیشتر کتاب پرفروش زندگی نامه «استیو جابز» یکی از موسسان شرکت «اپل» را به نگارش درآورده است.
«ماسک» با انتشار توئیتی از نگارش کتاب زندگی نامه اش به قلم «والتر ایزاکسون» اطلاع داده و گفته است این کتاب موضوع هایی در ارتباط با شرکتهای «تسلا» و «اسپیس اکس» را هم دربرخواهد گرفت.
«ماسک» همینطور اعلام نموده است «ایزاکسون» برای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز چندین روز او را تحت نظر داشته است.
«ایزاکسون» چند ماه پیش در مصاحبه ای «ماسک» را با «جابز» مقایسه و بیان نمود: «ماسک از برخی جهات «استیو جابز» دوران کنونی است.»
«ایزاکسون» همینطور نویسنده کتاب هایی درباره «بنجامین فرانکلین» و «آلبرت اینشتین» بوده است. بر مبنای کتاب «اینشتین» این نویسنده، مجموعه ای تلویزیونی به نام «نابغه» ساخته شده است.
«ماسک» قبل از آن که «تسلا» به ارزشمندترین شرکت خودروسازی در جهان و «اسپیس اکس» به اولین شرکت خصوصی که انسان را به مدار فرستاده است، تبدیل گردد برای کتاب زندگی نامه ای که در سال ۲۰۱۵ انتشار یافته بود، با «اشلی ونس» گفتگو کرده بود.1400/05/16
20:45:44
5.0 / 5
1225
تگها: اپل , شركت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد