سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران

سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران

آزمایشگاه نقشه برداری مغز، پنجمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز را طی چهار هفته برگزار می نماید.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، پنجمین سمپوزیوم تازه های نقشه برداری مغز ایران (ISBM۲۰۲۱) با هدف عرضه به روزترین اطلاعات، تبادل افکار متخصصین، توسعه و ترویج و معرفی تکنولوژی های برتر در رابطه با این حوزه در داخل و خارج کشور، ۲۳ و ۲۴ تیرماه توسط آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز برگزار می شود.
در این رویداد بیشتر از ۱۸ سخنران داخلی و خارجی از کشورهای آمریکا، انگلیس، اسپانیا، آلمان و... آخرین و بروزترین دستاوردهای خویش را عرضه خواهند داد.
« آگاهی از ساختار و عملکرد مغز»، «نورون ها و راز و رمز آن ها: سیگنال های مغزی»، «مغز منعطف، تحریک مغزی»، «منظره اعجاب انگیز مغز: تصویربرداری تشدید مغناطیسی مغز » از محورهای این سمپوزیوم هستند.
در این رویداد به طورکلی ۳۵ مقاله دریافت و بعد از داوری، ۱۳ مقاله جهت عرضه به صورت پوستر و ۶ مقاله به صورت عرضه شفاهی پذیرفته شد.
در اختتامیه این رویداد برندگان مسابقات تحلیل داده های طیف نگاری مادون قرمز(fNIRS) که پیش از این با محوریت بررسی حافظه کاری و واسط مغز و کامپیوتر برگزار شد اعلام و جوایز آنها اهدا می شود.


منبع:

1400/04/23
19:25:03
5.0 / 5
1249
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد