معاون پژوهشكده درمان ناباروری استان یزد:

نهمین كنگره بین المللی طب تولیدمثل در یزد

نهمین كنگره بین المللی طب تولیدمثل در یزد

یزدـ معاون پژوهشکده  درمان ناباروری دانشگاه علوم پزشکی یزد از برگزاری نهمین کنگره بین المللی طب تولیدمثل و چهارمین کنگره ژنتیک تولیدمثل در یزد آگاهی داد.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از مهر، علی محمد عبدلی روز چهارشنبه در نشستی خبری گفت: نهمین کنگره بین المللی طب تولیدمثل ۲۳ تا ۲۵ اردیبهشت ماه و چهارمین کنگره ژنتیک تولیدمثل ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه در یزد انجام می شود.
وی با اعلان اینکه کنگره امسال برای نخستین بار بصورت مجازی برگزار می شود، اضافه کرد: هدف از برگزاری این کنگره، تشویق پژوهشگران جوان برای انجام کارهای پژوهشی است.
دبیر اجرائی نهمین کنگره بین المللی تطب تولیدمثل عنوان کرد: امسال ۵۰۰ خلاصه مقاله به دبیرخانه این کنگره رسید که ۳۰۰ مورد آن تحقیقات دانشجویی است و در نهایت نیز ۱۵ مقاله برتر دانشجویی برگزیده شد که ۱۳ مورد آن مربوط به کنگره طب تولیدمثل و دو مورد نیز مربوط به کنگره ژنتیک تولیدمثل است.
عبدلی تصریح کرد: ۱۰ مقاله خارجی نیز از کشورهای هلند، اندونزی، مالزی و ترکیه به دبیرخانه این جشنواره رسیده است.
وی همین طور از حضور سخنرانان مدعو در این وبینار آگاهی داد و اظهار داشت: این سخنرانان از کشورهای آمریکا، کانادا، هلند، انگلیس، استرالیا، نیوزلند، اسپانیا، ترکیه، عمان و یونان در این کنگره سخنرانی خواهند کرد.
عبدلی با اعلان اینکه این کنگره به زبان انگلیسی برگزار می شود، اظهار د اشت: در مجموع ۳۹ سخنران در کنگره بین المللی طب تولیدمثل و ۱۸ سخنران نیز در کنگره ژنتیک تولیدمثل سخنرانی خواهند کرد.

1400/02/19
15:15:57
5.0 / 5
1344
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد