تاریخ پرواز آزمایشی بعدی ویرجین گلكتیك

تاریخ پرواز آزمایشی بعدی ویرجین گلكتیك

به گزارش گروه هوش مصنوعی شرکت ˮویرجین گلکتیکˮ(Virgin Galactic) پرواز آزمایشی موشکی بعدی خویش را برای سیزدهم فوریه در نظر گرفته است و می خواهد بداند آیا مشکلی که در ماه دسامبر مانع از پیشرفت این شرکت شد، برطرف شده است یا نه.


به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، شرکت "ویرجین گلکتیک" بعد از آخر زودرس آخرین پرواز آزمایشی خود به علت خرابی موتور، حالا آماده است تا به فضاپیمای "اسپیس شیپ دو"(SpaceShipTwo) شانس دیگری بدهد.
این شرکت فضایی خصوصی حالا انتظار دارد پرواز آزمایشی بعدی موشکی خویش را بزودی و در تاریخ ۱۳ فوریه انجام دهد و در صورت عدم پرتاب در این تاریخ، اواخر فوریه هم امکان انجام این پرتاب وجود دارد. هم اکنون آماده سازی های پیش از پرواز در حال انجام می باشد.
شرکت "ویرجین گلکتیک" می گوید تمام کارهای لازم که برای رفع مشکلی که در ۱۲ دسامبر به وجود آمد، انجام شده است و پرواز بعدی شامل تمام آزمایشاتی مانند ارزیابی قسمت های کابین مسافر، پخش زنده و مستقیم پرواز و تأیید اجزای پیشرفته مانند تثبیت کننده های افقی و کنترل پرواز است که برای پرواز قبلی در نظر گرفته شده بود.
مأموریت دسامبر قرار بود یکی از نخستین پروازهای رها کننده موشک از فوریه ۲۰۱۹ تا آن زمان باشد. همینطور یکی از آخرین آزمایشات لازم پیش از این بود که "ویرجین گلکتیک" تمام تمرکز خویش را به سمت عملیات های گردشگری فضایی سوق دهد.
اگر این شرکت بخواهد بزودی مشتریان خویش را به فضا ببرد، احتیاج به آزمایشاتی از این قبیل دارد که بدون مشکل انجام شوند.
منبع:

1399/11/14
23:33:36
0.0 / 5
1306
مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد