فراخوان وزارت راه و شهرسازی برای تدوین طرح جامع مسكن در افق 1410

فراخوان وزارت راه و شهرسازی برای تدوین طرح جامع مسكن در افق 1410

معاونت مسكن و ساختمان در فراخوانی از پژوهشگران، متخصصان عملی و دانشگاهی دعوت كرد تا پیشنهادهای پژوهشی خویش را برای تدوین طرح جامع مسكن در افق ۱۴۱۰ به آن معاونت ارائه نمایند.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از وزارت راه و شهرسازی، معاونت مسکن و ساختمان این وزارت خانه با هدف تهیه نقشه راه سیاستگذاری حوزه مسکن و ساختمان از پژوهشگران، متخصصان علمی و دانشگاهی دعوت کرد تا پیشنهادهای پژوهشی خویش را نسبت به تدوین طرح جامع مسکن با افق ۱۴۱۰ در دو مقطع پنج ساله ارسال نمایند.
در متن این فراخوان آمده است: بدینوسیله معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از کلیه پژوهشگران، متخصصان علمی و دانشگاهی دعوت به عمل می آورد از تاریخ ۲۰ آبان تا ۱۵ آذر، پیشنهادهای خویش را در چارچوب فرم پژوهشی (RFP) به آدرس ایمیل این معاونت ارسال نمایند. لازم به ذکر است که لزوم دارد پیشنهاد ارسال شده مشتمل بر عرضه شرح خدمات تفصیلی، روش شناسی انجام کار و همینطور پیشنهاد مالی (در قالب جدول شرح خدمات) باشد.
علاقمندان، پژوهشگران، متخصصان عملی و دانشگاهی به منظور مشارکت در اجرای این طرح، می توانند نظرات و پیشنهادات خویش را به نشانی eghtesadmaskan@mrud.ir ارسال نمایند.


منبع:

1399/08/27
12:51:25
5.0 / 5
1469
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد