با حكم معاون وزیر علوم؛

دبیران ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری منصوب شدند

دبیران ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری منصوب شدند

به گزارش گروه هوش مصنوعی با حكم معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم دبیران ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری منصوب شدند.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از وزارت علوم، غلامحسین رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی علیرضا عبدالهی نژاد به سمت دبیر کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی هفته ملی پژوهش و فناوری و عبدالساده نیسی را بعنوان دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری منصوب نمود.
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر محسن شریفی را بعنوان دبیر جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر منصوب نمود.
در متن حکم دکتر شریفی آمده است:
«نظر به مراتب علمی و تجارت ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد دبیر ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری، بعنوان دبیرجشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر منصوب می شوید.
امید است با برنامه ریزی مناسب و ایجاد تعامل با دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی کشور، سایر دستگاه های اجرایی کشور و با استفاده از کارشناسان خبره در برگزاری هرچه مناسب تر جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر سال ۱۳۹۹ موفق و موید باشید.
از درگاه خداوند توفیقات شما را مسئلت می نمایم.»
رحیمی همینطور در احکام جداگانه دیگری دکتر محمدصادق علیائی را بعنوان دبیر برنامه های استانی ستاد ملی هفته پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۹، دکتر حمیدرضا بخشی را بعنوان دبیر نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و فن بازار، مرتضی زالی را بعنوان دبیر کمیته اجرایی هفته پژوهش و فناوری و احسان کمیزی را بعنوان دبیر کمیته پشتیبانی هفته پژوهش و فناوری منصوب نمود.

1399/07/10
19:17:58
5.0 / 5
1787
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد