با حضور معاون علمی رئیس جمهور

برگزیدگان جایزه ملی مدیریت فناوری تقدیر می شوند

برگزیدگان جایزه ملی مدیریت فناوری تقدیر می شوند

به گزارش گروه هوش مصنوعی، مراسم معرفی و قدردانی از برگزیدگان هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران، شانزدهم تیرماه ۱۴۰۳ برگزار می گردد.


به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از ایسنا، هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران (IRAMIT 2023) با حضور دکتر روح ‍ الله دهقانی فیروزآبادی؛ معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور، دکتر محمدصادق خیاطیان؛ رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، مهندس صمد حسن زاده؛ رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و دکتر منوچهر منطقی؛ مشاور وزیر صمت و با معرفی و قدردانی از برگزیدگان این دوره، روز شنبه، شانزدهم تیرماه ۱۴۰۳ از ساعت ۱۳ تا ۱۹ در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار می گردد.
علاقه مندان می توانند از راه لینک https: //evnd.co/hS4R3 برای حضور در این مراسم ثبت نام کنند.
به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری ایران توسط انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران برگزار می گردد. هدف از برگزاری این رویداد، عرضه یک مدل بلوغ برای ارتقاء قابلیت های فناوری و نوآوری در سازمان ها طراحی شده است تا بتوانند با شناخت چالش های خود در هر مرحله، گام هایی به سمت رقابت پذیری پایدار بردارند.
این مدل در جهت ارزیابی عناصر نظام ملی نوآوری و طراحی اکوسیستم مناسب برای توسعه فناوری و نوآوری در کشور طراحی شده است. تابحال ۷ دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری با حضور بیشتر از ۴۰۰ شرکت برگزار شده است.1403/04/13
10:04:17
5.0 / 5
112
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد