در دانشگاه تورنتو صورت می گیرد

توزیع ۲۵۰ هزار ماسك غیرپزشكی میان دانشجویان و پرسنل

توزیع ۲۵۰ هزار ماسك غیرپزشكی میان دانشجویان و پرسنل

گروه هوش مصنوعی: دانشگاه تورنتو در امتداد محدود كردن شیوع كروناویروس، میان دانشجویان و پرسنل خود ماسك غیرپزشكی توزیع می نماید.


به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از وب سایت رسمی دانشگاه تورنتو، در کوشش برای پشتیبانی از اعضای جامعه، دانشگاه تورنتو ۲۵۰ هزار ماسک غیرپزشکی را میان دانشجویان، پرسنل، اعضای دانشکده ها و کتابخانه ها که با حضور کارمندان مهم شروع به کار می کنند، توزیع خواهدنمود.
دانشجویان قادر خواهند بود از دفاتر، خوابگاه های دانشجویی و دیگر مکان های دانشگاه ماسک خودرا دریافت نمایند.
همین طور دستگاه هایی وجود دارد که بدون تماس افراد ماسک ها را توزیع میکند.
این ماسک ها از تاریخ ۲۴ اوت در مکان هایی مشخص توزیع می شوند.
ماسک هایی که توزیع می شود، دو لایه و قابل استفاده مجدد است و از پلی استر ساخته شده اند.
می توان این ماسک ها را در ماشین لباسشویی شست و از دوام و راحتی برخوردار می باشند.


"اسکات مابری"(Scott Mabury) معاوت دانشگاه تورنتو اظهار داشت: از آنجه که ما به استقبال دانشجویان، پرسنل، اعضای دانشکده و کتابخانه ها می رویم، میخواهیم اطمینان حاصل نماییم که همه از ماسک های غیرپزشکی با کیفیت که قابل استفاده مجدد هم هستند، استفاده کنند. تا بدین سان همه ما سهم خود در عدم گسترش کروناویروس را رعایت نماییم.
کارشناسان پزشکی بر اهمیت استفاده از ماسک های غیرپزشکی در کاهش گسترش قطرات تنفسی که ممکنست حامل کروناویروس باشند، تاکید ویژه کرده اند.
"چریل ریگهر"(Cheryl Regehr) از دیگر مقامات ارشد دانشگاه اظهار داشت: در صورتیکه خیلی از دانشجویان، پرسنل، کارکنان و دیگر اعضای دانشگاه به صورت ازراه دور به کار خود ادامه خواهند داد، دانشگاه تورنتو خط مشی استفاده از ماسک را به دنبال آخرین سفارش های مقامات بهداشت عمومی به روزرسانی کرد.


دانشگاه تورنتو اعلام نموده که علاوه بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شست وشوی خوب دستان، استفاده از ماسک در محیط های داخلی قسمتی از ابزار ما در محدود کردن گسترش کروناویروس است.
بنا به قوانین دانشگاه تورنتو، هرکسی که در دانشگاه حاضر می شود، موظف است از ماسک غیرپزشکی استفاده نماید که بینی، دهان و چانه خودرا بدون هیچ شکافی بپوشاند.
منبع:

1399/05/28
10:09:28
5.0 / 5
1956
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد