مهلت ثبت نام جشنواره ملی شیخ بهایی تمدید گردید

مهلت ثبت نام جشنواره ملی شیخ بهایی تمدید گردید

گروه هوش مصنوعی: به گزارش گروه هوش مصنوعی، اصفهان مهلت ثبت نام هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی تا ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ تمدید گردید. این دوره از جشنواره در تاریخ ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ و به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می شود.به نقل از روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، سعید آجلی، دبیر «هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی» ضمن اعلام این خبر، اظهار نمود: با عنایت به استقبال صورت گرفته و درخواست های متقاضیان برای تکمیل مستندات یا ثبت نام جدید طرح های فناورانه توسط شرکتهای نوپا به منظور حضور در این دوره، ثبت نام در هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی تا ۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ تمدید گردید.

وی اضافه کرد: جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به ۱۸ سالگی خود رسیده است. این جشنواره ضمن پویایی در قسمت های مسابقه ای، اصالت خود در پشتیبانی از ایده هایی که باعث تبدیل دانش به فناوری و خلق ثروت از راه تجاری سازی می شود را حفظ نموده است. بدیهی است ظهور فناوری های نو می تواند سبب رشد تولید و در نهایت مهار تورم شود.

دبیر هجدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی ضمن اشاره به جوایز این دوره از جشنواره هم اظهار داشت: جوایز در نظر گرفته شده در هجدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی نسبت به دوره هفدهم تا پنجاه درصد افزایش پیدا کرده است.

آجلی خاطرنشان کرد: بر این اساس، جوایز رتبه های اول تا سوم در قسمت فن آفرینی و تجاری سازی فناوری (شرکت های رشد یافته) به ترتیب ۳۰۰، ۲۰۰ و ۱۵۰ میلیون تومان، فن آفرینی و تجاری سازی فناوری (شرکت های نوپا) ۲۰۰، ۱۵۰ و ۱۰۰ میلیون تومان و در قسمت طراحان کسب و کار ۱۵۰، ۱۰۰ و ۷۵ میلیون تومان است. البته بخش های جدیدی هم به جشنواره اضافه خواهد شد که در آینده نزدیک اطلاع رسانی می شود.

وی افزود: با عنایت به تمدید مهلت ثبت نام، شرکتهای فناور برای حضور در قسمت طراحان کسب و کار باید علاوه بر داشتن یک تیم با ماهیت حقوقی و نمونه محصول، امکان سنجی دقیق و کامل طرح را هم در اختیار داشته باشند. برای ثبت نام در قسمت فن آفرینی و تجاری سازی فناوری هم ضروری است علاوه بر تولید و تجاری سازی محصول مبتنی بر فناوری، شخصیت حقوقی ثبت شده با حداقل سهم ۵۱ درصدی بخش خصوصی داشته باشند.

به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از ایسنا، جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی بعنوان یکی از جشنواره های معتبر وزارت علوم، هر ساله با هدف تشویق به فرهنگ کارآفرینی و امید آفرینی برای فناوران و فن آفرینان به میزبانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با حمایت «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» و «معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری» برگزار می گردد.

هجدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی ۲۶ و ۲۷ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ در شهر اصفهان برگزار می شود. متقاضیان می توانند با رفتن به سامانه اینترنتی http: //www.shtf.ir، برای ثبت نام جدید یا تکمیل مستندات خود اقدام نمایند.
1402/11/09
09:35:12
5.0 / 5
217
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد