رییس پارك علم و فناوری استان سمنان:

برگزاری نخستین کمپ صادراتی دانش بنیان ها در استان سمنان

برگزاری نخستین کمپ صادراتی دانش بنیان ها در استان سمنان

به گزارش گروه هوش مصنوعی، رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان از طریق اندازی اولین کمپ صادراتی شرکتهای دانش بنیان در استان اطلاع داد.محسن نظری در گفتگو با خبرنگار مهر، از طریق اندازی اولین کمپ صادراتی شرکتهای دانش بنیان و فناور در استان سمنان اطلاع داد و بیان نمود: معاونت فناوری ریاست جمهوری هم در این برنامه پارک علم و فناوری استان سمنان را همراهی می کند.
وی با اشاره به اینکه این کمپ برنامه های متنوعی را برای پشتیبانی از شرکتهای فناور و دانش بنیان در دستور کار دارد، اضافه کرد: توسعه صادرات تولیدات دانش بنیان محور این کمپ است.
رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان با اشاره به اینکه بلوغ این پارک و شرکتهای مستقر در حدی بود که احتیاج به جهش در زمینه صادرات داشتیم، ابراز کرد: شرکتهای منحصر به فردی در حوزه های مختلف در بحث صادراتی در استان است که کمپ صادراتی محصولات دانش بنیان امروز فتح بابی در زمینه رشد بیشتر این شرکت ها خواهد بود.
نظری با اشاره به اینکه این کمپ می تواند از شرکتهای دانش بنیان و فناور حمایت کند، اظهار داشت: کریدور صادرات معاونت علمی ریاست جمهوری یکی از ظرفیت هایی است که به این کمپ کمک خوبی را کرده است.
وی با اشاره به اینکه کشورهای اوراسیا، عراق و … برای توسعه صادرات محصولات دانش بنیان و فناور در این کمپ دعوت هستند، اظهار داشت: تسهیل گری و رفع موانع تولیدات و هدایت گری صادرات همچون محورهای این برنامه است.


منبع:

1402/10/27
15:42:38
5.0 / 5
295
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد