فرمانده كل ارتش خبر داد؛

ارسال گزارش به دفتر رهبری در رابطه با رفع موانع جذب نخبگان

ارسال گزارش به دفتر رهبری در رابطه با رفع موانع جذب نخبگان

به گزارش گروه هوش مصنوعی، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: در جهت رفع موانع جذب و تسریع این امر، پیگیری های ویژه ای از دفتر ریاست جمهوری انجام و گزارش هایی هم در این خصوص به دفتر مقام معظم رهبری ارسال شده است.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از بنیاد ملی نخبگان، نشست سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با سیدسلمان سیدافقهی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان به منظور بررسی زمینه همکاریهای مشترک برگزار گردید.
در این نشست، امیر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده ارتش به بیان نقش اثرگذار نخبگان در پیشبرد اهداف ارتش پرداخت و لزوم بکارگیری نخبگان و رفع موانع موجود برای جذب ایشان را مورد تاکید قرارداد.
فرمانده ارتش اظهار داشت: در جهت رفع موانع جذب و تسریع این امر، پیگیری های ویژه ای از دفتر ریاست جمهوری انجام و گزارش هایی هم در این خصوص به دفتر مقام معظم رهبری ارسال شده است.
امیر موسوی در ادامه بر پیگیری موارد مطرح شده در این جلسه تا حصول نتیجه تصریح کرد واز رئیس کانون ارزیابی ارتش خواست با برگزاری جلسات مشترک فی ما بین، بستر مناسب برای عملیاتی شدن مسائل مطروحه فراهم گردد.
سیدسلمان سیدافقهی قائم مقام بنیاد ملی نخبگان هم در این جلسه، ضمن تشکر از همکاری کانون ارزیابی ارتش در فرآیند جذب نخبگان در دستگاههای اجرایی به بیان زمینه های همکاری بنیاد و ارتش پرداخت.
سید افقهی، تشکیل «هیئت های اندیشه ورز در جهت احصا چالش ها و موانع» و «هسته های مساله محور نخبگانی»، «مشارکت در برگزاری برنامه های بازدید نخبگان از مراکز علمی و تحقیقاتی ارتش به منظور ایجاد امید و انگیزه»، «تکریم و الگوسازی از مفاخر ارتش» و همینطور «ساخت مستندهای مفهومی در رابطه با مفاخر و نخبگان دفاع مقدس» را همچون زمینه های همکاری بنیاد ملی نخبگان و ارتش برشمرد.
شایان ذکر است، تقدیم سه جلد از مجموعه هنرنامه های مفاخر کشور به فرمانده ارتش توسط یاسین کیخا معاون سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان به فرمانده ارتش پایان بخش این دیدار بود.


منبع:

1402/09/30
12:50:41
5.0 / 5
316
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد