تا ۱۵ مهرماه؛

تمدید فراخوان جذب استعدادهای برتر در شرکت های دانش بنیان

تمدید فراخوان جذب استعدادهای برتر در شرکت های دانش بنیان

گروه هوش مصنوعی: فراخوان بهره مندی از ظرفیت جذب استعدادهای برتر در شرکت های دانش بنیان تا 15 مهرماه تمدید گردید.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از بنیاد ملی نخبگان، با هدف بهره مندی شرکت های دانش بنیان از ظرفیت استعدادهای برتر نخستین دوره جذب استعدادهای برتر در بخش خصوصی با همکاری بنیاد ملی نخبگان، معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان و صندوق نوآوری و شکوفایی انجام می شود.
در این طرح بعد از احصا موقعیت های شغلی شرکتهای دانش بنیان، بنیاد ملی نخبگان مستعدان مورد تایید را بمنظور جذب در عرصه های در رابطه با نیازهای شغلی احصا شده معرفی می کند.
نکات شرکت در فراخوان
مدت زمان فراخوان تا تاریخ ۱۵ مهرماه ۱۴۰۲ تمدید شده و شرکتها در این بازه زمانی فرصت دارند تا اطلاعات خودرا در سامانه ثبت کنند.
اطلاعات ثبت شده توسط شرکتها بعد از بررسی و تأیید، در اختیار برگزیدگان بنیاد قرار خواهد گرفت. پس پیشنهاد می شود موارد درخواستی سامانه را بصورت کامل تکمیل کنند.
پس از اتمام مهلت فراخوان، بنیاد با بررسی و ارسال موقعیت های شغلی احصا شده برای برگزیدگان، سرمایه های انسانی متناسب با نیاز شرکتها را به ایشان معرفی خواهدنمود.
این فراخوان مختص به ثبت موقعیت های شغلی شرکتها است. فراخوان مربوط به شناسایی متقاضیان برای جذب بوسیله سامانه بنیاد اطلاع رسانی می شود.
در صورت داشتن هرگونه سوال درباب فراخوان، ابتدا «پرسشهای متداول بخش خصوصی» را مطالعه کرده و در صورت عدم رفع پرسش می توانید با شماره ۹۱۰۰۸۱۰۰ - ۰۲۱ مرکز پاسخگویی شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان تماس حاصل فرمائید.
جهت شرکت در فراخوان لازم است با مراجعه به قسمت «ثبت اطلاعات شرکت»، اطلاعات و موقعیتهای شغلی مورد نیاز شرکت را ثبت و ارسال کنید.


منبع:

1402/07/07
12:24:18
5.0 / 5
287
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد