قائم مقام بنیاد ملی نخبگان:

برنامه بنیاد ملی نخبگان برای افزایش اثرگذاری نخبگان در جامعه

برنامه بنیاد ملی نخبگان برای افزایش اثرگذاری نخبگان در جامعه

به گزارش گروه هوش مصنوعی، قائم مقام بنیاد ملی نخبگان اظهار داشت: بنیاد ملی نخبگان تمام امکانات خودرا برای حضور نخبگان در حل مسائل کشور به کار گرفته است، این بنیاد تلاش دارد از این راه اثرگذاری نخبگان در جامعه را حداکثری کند.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از بنیاد ملی نخبگان؛ نشست امضای تفاهم نامه‌ی همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان با حضور تعدادی از مسئولان دو نهاد، در محل بنیاد ملی نخبگان اجرا شد.
در این جلسه، ناصر باقری مقدم؛ قائم مقام بنیاد ملی نخبگان نیز با اعلان اینکه در رویکرد های اخیر، بنیاد ملی نخبگان تمام امکانات خودرا برای حضور نخبگان در حل مسائل کشور به کار گرفته است، اظهار داشت: این بنیاد تلاش دارد از این راه اثرگذاری نخبگان در جامعه را حداکثری کند.
وی اضافه کرد: در دیدارهای اخیر نخبگان با رهبری نیز همیشه ایشان به حل مسائل کشور توسط نخبگان تاکید داشتند. این انتظار به خوبی نشان میدهد که کشور در روند شناسایی و توانمندسازی نخبگان عملکرد مطلوبی داشته است.
باقری مقدم با اعلان اینکه ارتش کارهای علمی و فناوری بسیاری دارد، افزود: دستاوردهای فناورانه ارتش به سبب حضور فعال نخبگان ارتشی در زمینه های علمی و فناوری است. باتوجه به ظرفیت های موجود در ارتش می توان اذعان کرد که این نهاد فضایی مناسب برای فعالیت و اثرگذاری نخبگان است.
قائم مقام بنیاد ملی نخبگان گفت: بنیاد ملی نخبگان نه فقط در زمینه های مهندسی، بلکه در زمینه های دیگر مانند علوم انسانی، هنر و علوم اجتماعی، مدیریت، حکمرانی و کارآفرین نیز کارهای خودرا آغاز نموده است تا اثرگذاری نخبگان در جامعه بیشینه و بهینه باشد. امضای این تفاهم نامه نیز با همین هدف و بمنظور گسترش زمینه همکاری و تعامل ارتش صورت می گیرد.


منبع:

1401/11/29
12:39:11
5.0 / 5
445
تگها: فناوری , مهندس
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد