در قالب تفاهم نامه ای اجرایی می شود؛

افزایش همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان

افزایش همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان

به گزارش گروه هوش مصنوعی، تفاهم نامه‌ی همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان با حضور تعدادی از مسؤلان دو نهاد منعقد گردید.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از بنیاد ملی نخبگان؛ تفاهم نامه‌ی همکاری ارتش جمهوری اسلامی ایران و بنیاد ملی نخبگان با حضور تعدادی از مسؤلان دو نهاد، در محل بنیاد ملی نخبگان امضاء شد.
همکاری و تعامل با بنیاد ملی نخبگان در مورد ارزیابی نخبگان و هدایت و توسعه شغلی آنان، استفاده از ظرفیت اساتید نخبه در چارچوب هسته های مساله محور در ارتش ج. ا. ا، معرفی افراد متخصص در ارتش ج. ا. ا به بنیاد ملی نخبگان جهت مشارکت در تدوین آئین نامه ها و دستورالعمل ها، فراهم کردن سازوکار بازدید نخبگان از دستاوردها و نمایشگاه های ارتش ج. ا. ا، دعوت از نخبگان در همایش های علمی- تحقیقاتی داخلی ارتش ج. ا. ا، معرفی سرآمدان و آینده سازان جهت جذب و همکاری آنها با ارتش ج. ا. ا، از مهم ترین مفاد این تفاهمنامه است.
از دیگر موارد مورد تاکید این تفاهمنامه میتوان به معرفی استعدادهای برتر مشمول دوره پسادکتری به ارتش ج. ا. ا، همکاری با ارتش ج. ا. ا جهت رفع مشکلات گلوگاهی در چارچوب هسته های مساله محور، برگزاری همایش ها و رویدادهای علمی و تخصصی مشترک با ارتش ج. ا. ا، تشکیل هیئت های اندیشه ورزی با همکاری نخبگان ارتش ج. ا. ا جهت عرضه مشاوره، همکاری در مورد رشد و توانمندسازی دانشجویان مستعد ارتش ج. ا. ا به منظور استعدادپروری سازمانی و همینطور همکاری در تکریم و الگوسازی نخبگان و مفاخر ارتش ج. ا. ا و کمک به ایجاد الگوسازی در سطح ملی برای جذب افراد توانمند در ارتش ج. ا. ا، اشاره نمود.

1401/11/26
11:22:13
5.0 / 5
485
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد