معاون علمی، فناوری مطرح كرد:

دانشجویان باید میهن پرستانه مشکلات کشور را حل کنند

دانشجویان باید میهن پرستانه مشکلات کشور را حل کنند

به گزارش گروه هوش مصنوعی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری خطاب به دانشجویان اظهار داشت: باید شما تغییر رویه دهید و از روحیه طلبکاری به روحیه بدهکاری روی بیاورید و به کشور خدمت کنید.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از مهر، روح الله دهقانی فیروز آبادی امروز در بزرگداشت شهید احمدی روشن که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد خطاب به دانشجویان با تکیه بر این که باید دانشجویان مسائل کشور را شناسایی کنند و در جهت حل آنها گام بردارند، اضافه کرد: باید شما دانشجویان تغییر رویه دهید و از روحیه طلبکاری به روحیه بدهکاری روی بیاورید و به کشور خدمت کنید.
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری تصریح کرد: باید دانشجویان تمام چالش ها و مسائل کشور را حل کنند. این کشور پر از مساله و بحران است که باید حل شود؛ باید بار همه سختی ها و مشکلات کشور را به دوش کشید تا این گونه بتوانیم ادای دین نماییم.
وی اظهار داشت: هر یک از ما باید به جای مهین دوست، میهن پرست باشیم. چونکه میهن پرست به این معناست که کشورمان را با تمام سختی ها، مشکلات و بالا و پایین ها دوست داشته باشیم.
به گفته دهقانی فیروزآبادی، همه دانشجویان کشور را دعوت می کنم که با انگیزه مهین پرستی در جهت حل مسائل مشکلات گام بردارند.
وی در مورد شهید احمدی روشن اظهار داشت: ایشان می توانست مثل بسیاری از دانشجوها درس بخواند اما با وجود تمام استعدادهایی که داشت به این نتیجه رسید که در زمینه فناوری هسته ای کار کند.
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری عنوان کرد: احمدی روشن به حل مساله روی آورد و خطر جانی این مساله را به جان خرید.
به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از مهر، ضمن گرامیداشت شهید احمدی روشن، رویداد مساله محور (شروع) با هدف ایجاد زمینه و شرایط مناسب برای آشنایی دانشجویان با مسائل فناورانه صنایع در چارچوب انجام پروژه های علمی واقعی برگزار گردید.
این رویداد از سرمایه انسانی و استعدادهای علمی کشور حمایت کرده و بستر تبدیل خلاقیت و دستاوردهای علمی آنها را به محصولات قابل عرضه به بازار فراهم خواهد نمود.


منبع:

1401/10/12
17:40:06
5.0 / 5
468
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد