بیل گیتس:

مردم می گویند من در بدن شان تراشه کار گذاشته ام!

مردم می گویند من در بدن شان تراشه کار گذاشته ام!

گروه هوش مصنوعی مردم می گویند من در بدن شان تراشه کار گذاشته ام!


به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از ایسنا و به نقل از بیزینس اینسایدر، "بیل گیتس"(Bill Gates) در جدید ترین مصاحبه خود، در مورد هدف قرار گرفته شدن توسط نظریه پردازان توطئه طی دوره همه گیری کووید-۱۹ صحبت کرد و اینکه چگونه توطئه ها سبب شده اند که برخی افراد در زندگی واقعی با او برخورد کنند.
گیتس اظهار داشت: چند مورد بوده است که من در ملاءعام با مردم برخورد کرده ام و آنها سر من فریاد زده و گفته اند که من تراشه به بدن افراد وارد می کنم. دیدن چنین اتفاقاتی عجیب است. این افراد واقعا وجود دارند و فقط یک ربات نیست که پیام های دیوانه کننده را ارسال می کند.
این میلیاردر اظهار داشت که باور دارد نظریه توطئه در خصوص اینکه او ریزتراشه ها را در واکسن کرونا قرار داده است، از بین می رود اما اگر مردم را نسبت به واکسن ها یا استفاده از ماسک در جایی که ضرورت استفاده وجود دارد، بی میل تر کند، غم انگیز است.
نظریه های توطئه در مورد واکسن ها به قبل از دوره همه گیری کروناویروس مربوط می شوند. نظریه توطئه در خصوص این که واکسن کووید-۱۹، یک ریزتراشه متصل به شبکه های 5G تلفن همراه را تزریق می کند که می تواند به ردیابی افراد بپردازد، در "4plebs" شروع شد که یک کانال اجتماعی در وبگاه "۴چن"(4chan) است.
در ماه ژوئن، زمانی که شرکت "مایکروسافت"(Microsoft)، "اینترنت اکسپلورر"(Internet Explorer) را تعطیل کرد، گیتس در توییتر به طعنه اظهار داشت که این سرویس باید تعطیل شود چونکه تراشه های مایکروسافت به خاطر قرار گرفتن در واکسن کروناویروس تمام شده اند.
گیتس در مصاحبه خود اظهار داشت که نمی خواهد در رابطه با نظریه های توطئه پیرامون واکسن کرونا بیش از اندازه شوخی کند، چون این مورد بسیار جدی است.
وی ادامه داد: نوآوری ها در مورد چگونگی رسیدن به حقیقت باید به اندازه دروغ بزرگی که ما در برخی از حوزه ها با آن روبه رو هستیم، جالب باشند و من چاره خوبی را که فکر می کنم همه ما دوست داریم ببینیم، ندیده ام.1401/06/24
10:30:22
5.0 / 5
444
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد