از سوی پژوهشگاه دانشهای بنیادین؛

یازدهمین جایزه شهید علی محمدی به برترین های فیزیک اعطا می شود

یازدهمین جایزه شهید علی محمدی به برترین های فیزیک اعطا می شود

یازدهمین جایزه علی محمدی سال ۱۴۰۱ به رساله های برتر دکتری فیزیک اعطا می شود.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از مهر، پژوهشگاه دانش های بنیادی با همکاری انجمن فیزیک ایران از سال ۱۳۹۰ به رساله های برتر دکتری فیزیک که در داخل کشور تهیه شده باشند جایزه ای به نام «جایزه‌ی علیمحمدی» اعطا می کند.
این جایزه به پاس خدمات علمی و دانشگاهی شهید دکتر مسعود علیمحمدی استاد فقید دانشگاه تهران و نخستین دانش آموخته‌ی دکتری فیزیکِ داخل کشور، همچون نقش مؤثرش در زیرساخت علمی پژوهشگاه دانش های بنیادی و تلاشهای وی برای برگزاری تحصیلات تکمیلی در ایران، به نام او نامگذاری شده است.
این جایزه در سال ۱۴۰۱ به رساله های دکتری برگزیده در رشته فیزیک که در داخل کشور تهیه شده و طی سالهای ۱۳۹۷ الی ۱۴۰۰ مرحله‌ی دفاع را گذرانده باشند، اعطا می شود.
برای ورود به مرحله‌ی داوری، لازم است کارهای پژوهشی انجام شده در دوره‌ی دکتری و رساله‌ی حاصل از آن، به تشخیصِ حداقل سه عضو هیئت علمیِ استادیار به بالا، که استاد راهنمای رساله‌ی دکتری هم یکی از آنان است، بعنوان «رساله‌ی ممتاز» شناخته شده باشد.
نامزدی هر شرکت کننده باید کتباً توسط استاد راهنما با ذکر اطلاعات در ارتباط با متقاضی، علل، مستندات، و مقالات مستخرج از رساله اعلام گردد. سفارش نامه حداقل ۲ استاد تأیید کننده دیگر می بایست بعد از ثبت نام متقاضی توسط اساتید به آدرس پست الکترونیکی amprize@ipm.ir ارسال شود.
ثبت نام متقاضی و بارگذاری مدارک و مستندات لازم است تا تاریخ ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۰ صورت گیرد.


منبع:

1400/11/02
23:32:48
5.0 / 5
1000
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد