ساخت دستگاه ضد خر و پف

ساخت دستگاه ضد خر و پف

گروه هوش مصنوعی: یک دستگاه جدید که هنگام خواب درون دهان قرار می گیرد، می تواند به شب های بی خوابی ناشی از خر و پف کردن و خرناس کشیدن اختتام دهد.


به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از ایسنا و به نقل از نیو اطلس، یک خواب شبانه باکیفیت برای سلامتی و آمادگی ذهنی ما حیاتی می باشد و اگر شما از آن دسته افرادی هستید که در خواب، خر و پف می کنند، امکان دارد خود یا دیگران را از این استراحت ضروری محروم کنید و نکته اینجاست که کمبود خواب باکیفیت در نهایت می تواند در بلند مدت مشکلات شدیدتری ایجاد نماید.
اکنون یک دستگاه ضد خر و پف معروف به "وایتال اسلیپ"(VitalSleep) که با یک سیستم تنظیم خودکار که ثبت اختراع شده است، دقیقاً روی دندان ها قرار می گیرد و با باز کردن راه های هوایی و بهبود تنفس در هنگام خواب، کمک می نماید تا دیگر خر و پف نکنید.
با جریان آزاد هوا در مجاری تنفسی در هنگام خواب، سطح راحتی کاربر افزایش می یابد و محیطی سالم و شرایطی مطلوب ایجاد می شود که به کاربران کمک می نماید خواب با کیفیتی را که می خواهند، تجربه کنند.
"وایتال اسلیپ" که ساخت ایالات متحده است و از مواد درجه یک پزشکی، ضد حساسیت، بدون "بیفونل ای"(BPA) ساخته شده است، توسط سازمان غذا و داروی آمریکا(FDA) تایید شده است.
این دستگاه به شکل سازگار و خودتطبیق با قالب دندان های کاربر سازگار می شود تا هیچ گونه احساس ناراحتی ایجاد نکند.
برای استفاده از این دستگاه باید ابتدا آنرا در آب داغ قرار داد تا جهت استفاده آماده شود. سپس کاربر آنرا در دهان خود می گذارد و اجازه می دهد تا با فک و دندان ها هماهنگ شود.
"وایتال اسلیپ" بعد از هماهنگی با فک و دندان ها، جریان یافتن هوا را از داخل دهان میسر می کند و یک خواب باکیفیت برای کاربر به ارمغان می آورد.
این دستگاه دارای یک کیف نگهدارنده برای نگهداری و همراه داشتن در مسافرت است.
گفتنی است که قیمت "وایتال اسلیپ" 99 دلار است.
منبع:

1400/10/03
10:59:30
5.0 / 5
1019
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد