ارائه 100 ایده جدید پژوهشی به ستاد علوم شناختی

ارائه 100 ایده جدید پژوهشی به ستاد علوم شناختی

گروه هوش مصنوعی: بیش از یکصد ایده جدید پژوهشی علمی و تخصصی در زمینه علوم شناختی از طرف پژوهشگران و اساتید به ستاد علوم شناختی ارائه شد.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، بیش از یک صد ایده، طرح پژوهشی و تحقیقاتی به شانزدهمین دوره فراخوان ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی ارائه شد.
این طرح ها در شش حوزه مختلف همچون طراحی الکترود ثبت سیگنال های عصبی و تحریک سلول های عصبی، آزمون های ارزیابی شناختی غربالگری و تشخیصی، مدیریت و بهسازی محیط یادگیری، توانبخشی شناختی در اختلالات عصب تحولی، مدیریت شناختی وطرح های پژوهشی تلفیقی از سوی اساتید، پژوهشگران و پژوهشگران ارسال شده است.
ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در امتداد سیاست های خود می کوشد با پشتیبانی از طرح های پژوهشی زمینه ترویج دانش، تولید فناوری و خدمات شناختی در سطح کشور را فراهم آورد.
هم حالا بررسی و داوری طرح های دریافتی در کمیته های تخصصی ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در حال انجام می باشد. طرح های منتخب بمنظور برخورداری از چتر حمایتی ستاد برای اجرا متعاقبا به پیشنهاد دهندگان آنها اطلاع رسانی می شود.


منبع:

1400/05/11
12:09:14
5.0 / 5
1124
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد