از سوی ستاد نانو؛

رساله های حوزه توسعه زنجیره شخصی سازی درمان حمایت می شوند

رساله های حوزه توسعه زنجیره شخصی سازی درمان حمایت می شوند

به گزارش گروه هوش مصنوعی، ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو از اساتید راهنما و دانشجویان تحصیلات تکمیلی که بر روی رساله های حوزه توسعه زنجیره شخصی سازی درمان کار می کنند، حمایت می کند.به گزارش گروه هوش مصنوعی به نقل از مهر، ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو از اساتید راهنما و دانشجویان تحصبلات تکمیلی که رساله های در رابطه با «توسعه زنجیره شخصی سازی درمان» شامل توالی یابی ژنوم و داروهای شخصی شده با استفاده از فناوری نانو دارند، در چارچوب های پشتیبانی از پروپوزال، رساله های دفاع شده و دستاوردهای رساله حمایت می کند.
اهمیت حوزه شخصی سازی درمان سبب شده تا مراکز تحلیلی مختلف همچون مجمع جهانی اقتصاد، موسسه تحقیقات صنعتی و موسسه فناوری ماساچوست این حوزه را بعنوان یکی از حوزه های آینده ساز معرفی کنند.
رویکرد شخصی سازی واقعی (دارو برای هر فرد، به جای گروه و با تولید دارو در محل)، هنوز در اول راه است. بدین منظور استفاده از روش هایی مانند اندام روی تراشه با استفاده از سلول های بنیادی برای ساخت سلول های هدف هر فرد و سپس تعیین بهترین دارو برای بیمار درحال ظهور است. ازاین رو ستاد فناوری نانو و میکرو به دنبال پشتیبانی از تحقیقات دانشگاهی در این حوزه می باشد.
علاقه مندان جهت استفاده از این حمایت با ایمیل hrdc@nano.ir و با شماره تلفن ۶۳۱۰۵-۰۲۱ تماس بگیرند.


منبع:

1402/08/07
09:29:02
5.0 / 5
351
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان گروه هوش مصنوعی
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد