تغییر زمان برگزاری هفدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

تغییر زمان برگزاری هفدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی

به گزارش گروه هوش مصنوعی، دبیر جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی اظهار داشت: زمان برگزاری جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی به اردیبهشت ماه 1402 موکول و به تبع آن مهلت ارسال طرح های فناورانه تمدید گردید.عبدالرضا کبیری در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تغییر زمان برگزاری جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی گفت: زمان برگزاری جشنواره به ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ مقارن با ایام بزرگداشت دانشمند بزرگ جهان اسلام «شیخ بهایی» و روز ملی کارآفرینی تغییر یافت و به تبع آن مهلت ارسال طرح های فناورانه و تکمیل مدارک ثبت نام نیز تا تاریخ ۳۰ مهرماه سال جاری تمدید گردید.
وی افزود: در حقیقت طبق ارزیابی های به عمل آمده از نظرات کارشناسان و مخاطبان معزز جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی، اردیبهشت ماه هر سال بمنظور بهره مندی از زیبایی های بهاری شهر اصفهان، بهترین زمان برای برگزاری این رویداد بزرگ ملی است.
دبیر جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با اشاره به بخش های مسابقه ای و رویدادهای تخصصی جانبی این جشنواره، اشاره کرد: جشنواره در بخش مسابقه ای در دو کارگروه "طراحان کسب و کار" و "فن آفرینی و تجاری سازی فناوری" طرح های فناورانه پذیرش شده را مورد ارزیابی و داوری قرار می دهد.
کبیری افزود: نشست های تخصصی رویداد سرمایه گذاری با مشارکت صنایع بزرگ نظیر فولاد، سنگ آهن، صنایع نفت و گاز، متولیان آب و مدیریت شهری از اجزای مهم رویدادهای جنبی جشنواره است که برای این منظور با مشارکت تعدادی از صنایع بزرگ تا پیش از برگزاری جشنواره، پیش رویدادهای تخصصی سرمایه برگزار می گردد و همین طور گفتگوی فناورانه تقاضامحور نیز یکی دیگر از اجزای رویدادی این دوره از جشنواره خواهد بود.
وی با اعلان اینکه پیش رویدادهای تخصصی در طول سال استمرار دارد، اظهار داشت: در بخش رویدادهای سرمایه گذاری برای آمادگی بیشتر فناوران جهت انجام مذاکره مؤثر و منتج به سرمایه گذاری واقعی، دوره های توانمندسازی و آموزشی برگزار می شود.
دبیر جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی اشاره کرد: به خواست خداوند متعال جلسات داوری نهایی کارگروه ها اوایل اسفندماه برگزار می گردد و تأیید نهایی منتخبین هفدهمین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در ایام برگزاری رویداد توسط شورای علمی جشنواره صورت می گیرد.


منبع:

1401/06/28
11:32:11
5.0 / 5
372
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
گروه هوش مصنوعی
iagrp.ir - مالکیت معنوی سایت گروه هوش مصنوعی متعلق به مالکین آن می باشد